Apie versloistorijos.lt 

Portalo „Verslo istorijos“ komanda – iniciatyvūs žmonės, kurie domisi verslu, jį kuriančiomis asmenybėmis ir siekia visu tuo pasidalinti su Jumis. 

"Kokia kaina to stebuklingo pasakymo "Būk savimi"? - Tu daug kartų girdėsi, kaip tau sako "nedaryk taip, nes taip niekas nedaro". Tu daug kartų pajausi, kaip tavęs niekas nepalaiko, jei tu darai taip, kaip niekas nedaro. Jei tu darai savaip. Tave daug kartų minia pavadins "pamišėliu". Bet atsitraukus keletu žingsnių ir pažvelgus iš šalies suprasi, kad tai ne tau reikia tapti "tokiu, kaip jie". Tu suprasi, kad tai jiems - tai pilkai masei reikia į savo gyvenimą įsinešti daugiau spalvų!" - portalo versloistorijos.lt įkūrėja Evelina.

Kaip gimė idėja kurti verslo istorijų portalą?

Turiu dėkingą verslą, kuris leidžia pažinti daugybę nuostabių verslininkų. Mano marketingo ir SEO agentūros klientai, dažnai pastebiu, ypatingi žmonės. Kartais tiek išsikalbame, kad suprantu, jog istorija verta ne tik to kabineto sienų, bet ir plačiosios visuomenės. Kodėl? - Nes laikausi nuomonės, kad daryti gerus darbus reikia. Tai sugrįžta tada, kai tu to mažiausiai tikiesi. Todėl misija pasakoti ir viešinti ypatingas ypatingų žmonių verslo istorijas - manau, tai geras darbas, kuris padės, įkvėps galbūt  jau rankas dėl savo svajonės nuleidusį žmogų, kuris įkvėps jauną žmogų, kuris dar nežino, ką jam rinktis studijuoti, kuris įkvėps žmogų, dirbantį nemylimą, primestą darbą ir t.t., ir pan.

Kas sudaro versloistorijos.lt portalo komandą?

Kol buvo portalo startas, komandoje buvome aš, Evelina, idėjos autorė ir įkūrėja, ir Augustė. Su Auguste susipažinome gan neplanuotai, ji atvyko į mano vedamą seminarą SEO ABC, kur planavo tapti SEO specialiste. Po seminaro Augustė priėjo ir paprašė, ar galėtų su individualia priežiūra pasimokyti išsamiau SEO žinių. Mėnesį laiko bendravome, tačiau kažkaip vis kažkas strigo. Kol rezultate vieną dieną neišsikalbėjome, o ką Augustė mėgsta daryti? Ji nedrąsiai prasitarė, kad jai patinka rašyti. Susipažinus su keliais Augustės rašto darbais, supratau, kad rašymas šiam žmogui duotas, ji jį turi, ji tuo mėgaujasi. Taip Augustė pradėjo kalbinti įdomius verslo atstovus, imti iš jų interviu ir dabar užima portalo redaktorės pareigas.

Vėliau prie portalo istorijų redagavimo ir interviu vedimo prisijungė Greta bei Laura.

Tu gali prisijungti prie mūsų komandos!

Jeigu jauti talentą rašyti, esi drąsi (-us), nori įgyti žurnalistinės praktikos ir tapti portalo versloistorijos.lt komandos nariu (-e) maloniai kviečiame Tave prisijungti! Parašyk mums! 

Portalo versloistorijos.lt įkūrėja ir vyr.redaktorė Evelina Tamulaitienė