Versloistorijos.lt - tai portalas, leidžiantis prisiliesti prie įvairių verslo sričių sėkmės paslapčių. Jeigu ieškote kažko išskirtinio, kažko įkvepiančio - nerkite į verslo istorijas, nes čia kalbinami ypatingi žmonės, ypatingai savo kelią į verslą atradę verslininkai, iš kurių tikrų istorijų mes galime kiekvienas pritaikyti kažką naudingo sau.

Verslo istorijos - tai istorijos apie didelius ir mažus šiuolaikinio verslo atstovus, jų kelią į sėkmę ir pripažinimą, sunkumus ir iššūkius, su kuriais jie susidūrė kurdami ir vystydami savo verslą. Šiose istorijose atskleidžiamas jų požiūris, asmenybė ir veiklos specifika, leidžiantys save pažinti iš arčiau.

Asmenybės - portale kalbinami neeiliniai žmonės iš verslo pasaulio ir ne tik, iš kurių verta kažko pasimokyti, kurie turi ką pasakyti ir kuo pasidalinti su tais, kurie nori imtis kažko nauja, bet dažnai nesiryžta.

Verslus jaunimas. Jaunosios verslininkų kartos atstovai ir jų iniciatyvos bei įžvalgos, kurios gali įkvėpti pokyčiams ar apmąstymams. 

Ypatingos verslo istorijos atskleidžiamos versloistorijos.lt portale!

Kaip žinia, kiekvienas verslas turi savo šeimininką, savo pradininką, kuris nepaisant kliūčių ir sunkumų, randa savo verslui kelią į sėkmę. Jeigu jaučiate, kad Jūsų verslo istorija irgi ypatinga bei įkvepianti, kviečiame susisiekti. Tikime, kad kievienas geras darbas užaugina kelis kart daugiau gerų darbų. Todėl dalinkimės savo sėkmės istorijomis, kurios galbūt įkvėps dar daugiau žmonių.

KARJERA | PRAKTIKA | KONTAKTAI

 

Verslo istorijos

Baldų verslo istorija nuo nulio

Ko gero, dažnas baldų verslo atstovas susiduria su problema, kaip išsiskirti perpildytoje Lietuvos baldų rinkoje? O ir baldininkų klientai susiduria su ne ką mažesne problema – kaip išsirinkti, kur gamintis ar iš kur pirkti baldus? Taigi, kur slypi sėkmės paslaptis? Ką baldų rinkos lyderiai žino...

Naujienos

Naujienlaiškio prenumerata

Užsakyti naujienlaiškį: