Startuoja verslo istorijų portalas versloistorijos.lt

Pagaliau versloistorijos.lt portalas pradeda savo veiklą! 

Versloistorijos.lt - tai portalas, leidžiantis prisiliesti prie įvairių verslo sričių sėkmės paslapčių. Jeigu ieškote kažko išskirtinio, kažko įkvepiančio - nerkite į verslo istorijas, nes čia kalbinami ypatingi žmonės, ypatingai savo kelią į verslą atradę verslininkai, iš kurių tikrų istorijų mes galime kiekvienas pritaikyti kažką naudingo sau.

Tu gali prisijungti prie mūsų komandos!

Jeigu jauti talentą rašyti, esi drąsi (-us), nori įgyti žurnalistinės praktikos ir tapti portalo versloistorijos.lt komandos nariu (-e) maloniai kviečiame Tave prisijungti! Parašyk mums!

Užsiprenumeruokite naujienlaiškį ir šviežiausios įkvepiančios verslo istorijos pasieks Jus pirmiausiai!

Naujienlaiškio prenumerata čia.
 

Naujienos

Naujienlaiškis, kurį prenumeruoti verta!

Versloistorijos.lt portalas rašo apie didingus žmones, verslo atstovus, kurie tikėjo savo svajone, kad ir kaip sunku buvo! Jeigu Tave domina įkvepiančios verslo istorijos, jeigu tau įdomios saviugdos, verslumo temos, užsiprenumeruok versloistorijos.lt portalo naujienlaiškį ir mes pažadame, kad...

Ieškai žurnalisto darbo praktikos?

Tau patinka bendrauti? Ieškai, kur galėtum atlikti praktiką žurnalistikos, viešųjų ryšių srityse? Tau patinka rašyti? Prisijunk prie versloistorijos.lt komandos! Susisiek.

Startuoja verslo istorijų portalas versloistorijos.lt

Pagaliau versloistorijos.lt portalas pradeda savo veiklą!  Versloistorijos.lt - tai portalas, leidžiantis prisiliesti prie įvairių verslo sričių sėkmės paslapčių. Jeigu ieškote kažko išskirtinio, kažko įkvepiančio - nerkite į verslo istorijas, nes čia kalbinami ypatingi žmonės, ypatingai savo...